کمک گرفتن از افراد متخصص را برای موفقیت جدی بگیرید

 • آیا می‌خواهید در کار خود به موفقیت برسید؟ موفقیت یک امر اکتسابی است. شما برای رسیدن به هدف نهایی که به عنوان موفقیت نیز شناخته می‌شود باید حتماً در این زمینه تلاش کنید. باید در نظر داشته باشید که هر شخص می‌تواند با تلاش شخصی در نهایت به موفقیت دست پیدا کند. در نظر داشته باشید که در دنیای امروز، دستیابی به موفقیت کار چندان سختی نیست. البته شما باید تجربه‌ای را به دست بیاورید که در نهایت باعث شود شما بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید. بر اساس بیانات دکتر ماکان آریا پارسا، تجربه به عنوان یک عامل بسیار مهم در موفقیت به شمار می‌رود. دستیابی به تجارب نوین دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و در این خصوص باید تلاش بسیار زیادی داشته باشید. اما در صورتی که می‌خواهید به موفقیت نهایی دست پیدا کنید، بهتر است به جای این که خودتان تجربه به دست بیاورید، از تجاربی استفاده کنید که قبلاً افراد برای رسیدن به موفقیت از آن استفاده کرده‌اند. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم.

   

  کمک گرفتن از افراد متخصص را برای موفقیت جدی بگیرید

   

  در راه رسیدن به موفقیت، با چه کسانی باید مشورت کنیم؟

  شور و مشورت کردن را می‌توان یکی از عوامل مهم رسیدن به موفقیت دانست. در واقع علاوه بر آموزه‌های دینی که انسان را به مشورت کردن با دیگران تشویق می‌کند، بسیاری از افراد موفق، پیش از آن که بتوانند در زمینه تخصصی خود به موفقیت دست پیدا کنند، به مشورت با کسانی پرداخته‌اند که صلاحیت لازم را داشته‌اند. اما شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که اصولاً صلاحیت در امر مشورت به چه صورت تشخیص داده می‌شود؟ این سوالی است که ما قصد داریم به شما پاسخ دهیم.

  فردی صلاحیت دارد که به شما مشورت دهد، در زمینه‌ای خاص در سطحی بالاتر از شما قرار دارد. برای مثال یک روانشناس می‌تواند در زمینه موفقیت در زندگی شخصی به شما کمک کند و به شما مشورت دهد. شخصی که خود مدیر چند سازمان و شرکت است را می‌توان یک گزینه خوب دانست که می‌تواند به شما به عنوان یک مدیر تازه کار کمک کند. تجربه، تحصیلات آکادمیک، تحقیق در زمینه موضوعی خاص و سایر موارد را می‌توان از مهم‌ترین مسائلی دانست که باعث می‌شود اشخاص بتوانند در امر مشورت دهی صلاحیت لازم را داشته باشند. البته باید در نظر داشته باشید که شخص نباید با شما در رقابت باشد. در صورتی که این مسئله را احساس کردید، بهتر است از شخص مشورتی دریافت نکنید.

   

  مطالعه در مورد زندگی افراد موفق را از یاد نبرید

  از دیگر مسائلی که باعث می‌شود شما بتوانید در زندگی خود به موفقیت دست پیدا کنید، باید در مورد زندگی افراد موفق مطالعه داشته باشید. در این صورت می‌توانید عاداتی را از آن‌ها یاد بگیرید که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم می‌تواند در موفقیت شما تاثیرگذار باشد. برای مثال سکوت و آرامش ذهنی از مهم‌ترین مسائلی است که در بیشتر افراد موفق به صورت یکسان وجود داشته و اشخاص از این امر استفاده می‌کنند تا به موفقیت درونی دست پیدا کنند. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که مطالعه کردن در مورد زندگی نامه اشخاص موفقی که در زمینه کاری و تخصصی شما فعالیت می‌کنند، باعث می‌شود تا به دیدگاه‌های تازه‌ای دست پیدا کنید. بتوانید ریسک پذیری بیشتری داشته باشید و در نهایت به موفقیت دست پیدا کنید.

   

  دیدگاه ماکان آریا پارسا در مورد کمک گرفتن از افراد متخصص برای موفقیت

   

  افراد موفق، کتاب‌هایی را منتشر کرده‌اند که مطالعه آن‌ها را نباید از یاد برد

  یک رئیس جمهور، شخصی که توانسته است انقلابی در زمینه جلوگیری از تبعیض نژادی بر پا کند، ورزشکار مدال آور طلای المپیک یا حتی شخصی که در زندگی خود به سرعت و در سنین جوانی توانسته است موفقیت‌های بسیاری را به دست بیاورد را نمی‌توان هر روز ملاقات کرد! در واقع شاید بتوان گفت که بیشتر کسانی که صلاحیت نظر در مورد زندگی شما برای پیشرفت را داشته باشند را شما حتی یک بار هم در زندگی خود ملاقات نکنید! این در حالی است که بیشتر افرادی که در زندگی خود موفق شده‌اند، کتاب‌هایی را منتشر کرده‌اند که مطالعه آن‌ها قطعاً برای شما مفید واقع خواهد شد.

  برای مثال دکتر ماکان آریا پارسا به عنوان یکی از نخبگان عرصه مدیریت در ایران شناخته می‌شود. ایشان توانسته‌اند در بوم کسب و کار ایران به موفقیت دست پیدا کرده و به عنوان کارآفرینی موفق شناخته شوند. پس می‌توانند به سایر کارآفرینانی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند کمک کنند تا در نهایت این اشخاص نیز به موفقیت برسند. از این روی می‌توان گفت شما می‌توانید از دانش ایشان استفاده کنید. به این منظور می‌توانید کتاب‌های حوزه موفقیت، مدیریت و کارآفرینی که از سوی ایشان منتشر شده‌اند را مطالعه کنید. شرکت در دوره‌های ایشان نیز به عنوان یک راهکار بسیار مناسب و مطمئن شناخته می‌شود که امروزه در دسترس شما بوده و استفاده از آن خالی از لطف نخواهد بود.

   

  با کارآفرین جوان و موفق ایرانی بیشتر آشنا شوید؛ کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

  ماکان آریا پارسا

  آیا موفقیت تنها به نظرات دیگران بستگی دارد؟

  استفاده از تجارب و مشورت با افراد موفق را می‌توان یک بخش مهم از پیدا کردن راه موفقیت دانست. این در حالی است که بسیاری از افراد همواره و در طول تاریخ مشخصاً این مسئله را ثابت کرده‌اند که مسیر موفقیت برای همه انسان‌های روی این کره خاکی به صورت یکسان نیست. همه ما می‌توانیم مسیر خاص خود را داشته باشیم. مشورت و استفاده از تجربه تنها می‌تواند به ما کمک کند تا زودتر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنیم.

  در صورتی که به موفقیت فکر می‌کنید، باید گامی بردارید. با سکون هیچ کس به موفقیت نمی‌رسد. شما باید ریسک پذیری داشته باشید و پیش از هر چیز، عواطف، احساسات و خشم خود را باید به کنترل در بیاورید، تنها در این صورت است که یک شخص می‌تواند به موفقیت فکر کند. پس در صورتی که احساس می‌کنید نیاز به دانش بیشتری در این زمینه هستید، می‌توانید کتاب‌هایی که از سوی دکتر ماکان آریا پارسا منتشر شده است را مطالعه کنید. این کتاب‌ها به صورت فردی می‌تواند مفید واقع شود. مدیران سازمان‌ها نیز می‌توانند با شیوه‌های نوین مدیریتی با استفاده از این دانش بیشتر آشنا شوند.

   

  کمک گرفتن از افراد متخصص را برای موفقیت جدی بگیرید

   

  سخن پایانی

  اگر تصمیم گرفته‌اید که به موفقیت دست پیدا کنید، باید در این مسیر قدم بردارید. برای تسهیل در رسیدن به موفقیت استفاده از دانش دیگران می‌تواند بسیار مفید واقع شود. این در حالی است که شخص شما نیز باید در این زمینه فعالیت بسیار زیادی داشته باشید. در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار دهیم که قطعاً می‌تواند برای شما مفید واقع شود.

   

  سؤالات متداول

  بهترین راه برای تسهیل رسیدن به موفقیت چیست؟

  بهترین روشی که می‌توانید امتحان کنید تا در نهایت به موفقیت دست پیدا کنید را می‌توان استفاده از تجربه و تخصص دیگرانی که در حوزه کاری شما موفق بوده‌اند دانست.

  آیا استفاده از تجارب و مشورت با افراد موفق به تنهایی باعث می‌شود که ما بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم؟

  خیر. این خود شما هستید که باید در این زمینه تلاش و فعالیت داشته باشید. به این صورت می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به موفقیت دست پیدا کرده و به عنوان یکی از اشخاص موفق شناخته شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *