مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد

تقدیر از مدیران و کارشناسان فعال و برتر حوزه دانشجویی دانشگاه پیام نور

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت : مدیران و کارشناسان فعال و برتر حوزه دانشجویی دانشگاه پیام نوربا حضور ریاست دانشگاه و معاون رهنگی ،اجتماعی و دانشجویی به صورت ویدئوکنفرانس تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی، دکترحسین زارع با اشاره به نحوه گزینش برترین ها، افزود:  ارزیابی ها به صورت دریافت ارائه گزارش از فعالیت و عملکرد بخش های مختلف این حوزه صورت گرفت و بر این اساس بخش مشاوره و خدمات دانشجویی به صورت سالانه ، کمیته انضباطی دوسالانه و تولیدات دانشجویی (با شاخص؛ برگزاری جشنواره ها و مسابقات علمی و فناوری،انجام امور جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه و المپیاد علمی و..) طی 5 سال گذشته ارزیابی و استان های برتر انتخاب و اعلام شده اند.
دکتر زارع در پایان افزود : استان همدان در 4 بخش؛کمیته انضباطی ،تولیدات دانشجویی ،خدمات و مشاوره دانشجویی، بعنوان استان برتر انتخاب شد.فهرست 10  استان فعال و برتر بخش دانشجویی

رتبه مشاوره دانشجویی تولیدات و دانشجویی
استان رییس کمیته دبیر کمیته استان نام و نام خانوادگی
1 قزوین دکتر مهدی قدرتی میر کوهی نیار ذوالقدر خراسان رضوی محمد هادی قاسمی
2 قم دکتر علیرضا آقایوسفی دکتر مرضیه عزیزی معین مازندران محمد باقر منعمی امیری
3 هرمزگان دکتر زهرا خاکساری ………………………… همدان* سعید ظروفی
4 مازندران دکترحسن عبداله زاده دکتر رجبعلی محمدزاده خوزستان سعید داریوند نژاد
5 اردبیل دکتر عیسی جعفری ……………………….. البرز اسماعیل رحیمی
6 خوزستان دکتر مرضیه مشعل پور سکینه کوچک کو تیانی کرمان دکتر امین رستمی
7 کرمان دکتر فروغ بختیاری دکتر محبوبه اسدی خراسان جنوبی دکتر فرشته اسدزاده
8 خراسان جنوبی دکتر محمد علی طالبی ……………………………. تهران سیامک اسلامی
9 همدان* دکتر نصراله عرفانی آقای هاشمی فرید بوشهر سیده  مریم حسینی
10 چهار محال بختیاری دکتر محمد یاسین سیفی …………………………… کرمانشاه محمد رئیسی
رتبه خدمات دانشجویی کمیته انضباطی
استان نام و نام خانوادگی استان نام و نام خانوادگی
1 تهران سیامک اسلامی همدان* دکتر ایرج فیروز فر
2 اصفهان رضوانه جلالپور زنجان اصغر حاجی علی اکبری
3 فارس محسن برهمند مرکزی عبداله خدیمی
4 مرکز تحصیلات تکمیلی حمید رضا رضا اصفهان سیدمهدی میربد
5 سمنان رضا محمدی جم فارس داریوش عابدی
6 خراسان رضوی زهرا رستمی قزوین فاطمه لطفی
7 یزد جواد غالبی کرمان دکتر امین رستمی
8 اردبیل بهرام دستور آذربایجان شرقی اکرم غفاری
9 لرستان شهناز پاریاد گلستان اسماعیل تیموری
10 همدان* سعید ظروفی خراسان رضوی محمد هادی قاسمی

 

 

منبع خبر :