درباره موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با مجوز قطعی به شماره 6074/22 مورخ 14/04/1388 به مدیریت دکتر ماکان آریا پارسا در شهر تهران به ثبت رسید. این موسسه در بدو شروع فعالیتهای خود موفق به اخذ مجوزات لازم به منظور برگزاری دوره های فراگیر پیام نور، دوره های آمادگی پیش ازکنکور کارشناسی ارشد و دکتری شد . موسسه ی فن پردازان همچنین دارای زمینه ی فعالیت در رشته های مدیریت ، حسابداری ، فناوری اطلاعات ، معماری ، هنر ، حقوق و زبانهای خارجه است.

اساس کار موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان همواره ارایه آموزش های تخصصی و فوق تخصصی با کیفیت برتر در زمینه های مختلف بوده و خصوصا در زمینه فراگیر پیام نور بسیار فعال و تخصصی عمل می کند.

آنچه که موسسه ی آموزشی فن پردازان را از دیگر موسسات آموزشی متمایز می کند ، تمرکز بر افراد VIP و VVIP می باشد . این موسسه همواره سعی براین داشته که افرادی را که خواهان شرکت در دانشگاه پیام نور و اخذ مدرک از این واحد دانشگاهی می باشند را به بهترین شکل آماده ی ورود به این حوزه کرده و به خاص ترین شکل ممکن به انها خدمات دهد.

در این واحد آموزشگاهی با استفاده از تخصصی ترین جزوات آموزشی و همچنین بروز ترین روش های برنامه ریزی جهت شرکت در آزمون پیام نور عرصه را برای تمامی افرادی که تمایل به دریافت مدرک از دانشگاه پیام نور را دارند آماده سازی کرده و همواره بهترین خدمات را ارایه داده است. با ما همراه باشید تا با سریعترین ، تخصصی ترین و آسانترین راه های ممکن جهت ورود به دانشگاه پیام نور آشنا شوید.

مدیریت : دکتر ابوالفضل جنتی

برای اطلاعات بیشتر از ثبت نام فراگیر ارشد پیام نور و مشاوره در این زمینه باید عدد 100 را به 30006016 ارسال نمایند.