ماکان آریا پارسا کیست و چه دستاوردهایی داشته است؟

 • ماکان آریا پارسا کیست؟ دکتر آریا پارسا از توانمند ترین کارآفرینان و مدیران جوان ایران می باشد. کارآفرین کسی است که توانایی ریسک پذیری بالایی داشته باشد و بتواند ایده های جدید خود را به یک فعالیت اقتصادی مفید تبدیل کند. دلیل اهمیت ریسک پذیری در کارآفرینی، وجود مشکلات و خطر های احتمالی مختلفی است که بخشی از هر فعالیت اقتصادی می باشد. یک کارآفرین و مدیر موفق می بایست از ایده ها و فرصت های بازار به بهترین شکل برای ایجاد اشتغال و تولید ثروت، بهره گیرد. اغلب کار آفرینان یک زندگی سرشار از پستی، بلندی ها و هیجان های مختلف دارند. هدف و خواسته کارآفرینان همواره برتر بودن از تمامی رقبای اقتصادی، تجاری و کاری خود بوده است. کارآفرین برتر در این راه پر پیچ و خم پیشرفت، افراد مستعد و سخت کوش را با خود همراه می‌کند. اغلب کارآفرینان از رئیس بودن یا داشتن رئیس بیزار هستند و بیشتر در قالب یک رهبر، همراه با گروه خود به فعالیت میپردازند.

   

  کارآفرین دکتر ماکان آریا پارسا کیست؟! بیوگرافی دکتر آریا پارسا

  دکترپارسا متولد سال ۱۳۶۵ در شهر نصف جهان ایران؛ اصفهان چشم به جهان گشوده است. او مدرک دیپلم خود را از مدرسه سلامت اصفهان دریافت کرده است. دکتر آریا پارسا دو مدرک کارشناسی ارشد کسب کردند که یکی از آن ها از دانشگاه امیرکبیر و دیگری را در رشته mba دانشگاه اشتنبایس آلمان به پایان رساندند. اولین مدرک دکتری دکتر آریا پارسا متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی و رشته کارآفرینی بوده است.

  سایر سوابق تحصیلی و آموزشی دکتر آریا پارسا؛ تسلط به زبان انگلیسی، دریافت مدرک خلبانی هواپیما، دریافت گواهینامه دوره آموزش عالی حقوق تجارت و داوری و غیره می باشد. لیست سوابق علمی و پژوهشی این کارآفرین جوان مانند سوابق تحصیلی و آموزشی او پربار و درخشان است. دکتر آریا پارسا همواره تلاش کرده است که با آموزش دانش و آگاهی خود به افراد دیگر در موفقیت و پیشرفت آنها سهیم باشد. نوشتن کتاب ها و مقاله های علمی مختلف و ترجمه کتاب های گوناگون از سوابق علمی دکتر آریا پارسا می باشد. تدریس و آموزش کارآموز های مختلف در دوره های منابع انسانی، مدیریت و کارآفرینی نیز از سوابق علمی این کارآفرین جوان شمرده می شود.

  دستاوردهای بی نظیر ماکان آریا پارسا

   

  ماکان آریا پارسا کیست؟! خدمات هولدینگ پارس پندار نهاد شامل چه مواردی است؟!

  دکتر آریا پارسا در سال ۱۳۸۸ پس از سختی های فراوان در زمینه کارآفرینی، شرکت پارس پندار نهاد را به طور رسمی به ثبت رساند. هولدینگ پارس پندار نهاد درخت پر باری بود که  ظرف مدت کوتاهی توانست علاوه بر ایجاد اشتغال، یک مرجع آموزشی و مشاوره ای نیز باشد.

  پاسخ این سوال که « ماکان آریا پارسا کیست » یا خدمات دکتر آریا پارسا شامل چه مواردی می باشد در چند سطر خلاصه نمی شود. ما تلاش کردیم تا در این بخش کوتاه، اطلاعاتی هر چند کم از این کارآفرین جوان، خدمت شما ارائه دهیم. هولدینگ پارس پندار نهاد ابتدا در زمینه فعالیت های آموزشی به مردم خدمت می کرد. دکتر آریا پارسا جزء اولین نفراتی بود که توانست یک سیستم آموزش مجازی و تدریس از راه دور را در ایران راه اندازی کند.

  خدمات هولدینگ پارس پندار نهاد امروزه بسیار گسترده تر از قبل شده است. خدمات این هولدینگ شامل برگزاری دوره های آموزش مجازی با اعطای مدرک معتبر، ارزیابی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی مختلف طبق استانداردهای سازمانی و غیره می باشد. آموزش های مجازی پارس شامل دوره های جهانگردی و گردشگری، حسابداری، حقوق، مدیریت شبکه و کامپیوتر و موارد مختلف دیگر می باشد. شما برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از این دوره ها کافی است به سایت هلدینگ پارس پندار نهاد مراجعه فرمایید.

  افتخارات دکتر آریا پارسا

  دکتر آریا پارسا طی چند سال فعالیت خود توانسته است، افتخارات زیادی کسب کند. چند مورد از افتخارات کسب شده توسط دکتر آریا پارسا شامل موارد زیر می باشد:

  • کسب تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کننده طی چهار سال متوالی
  • دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان وزارت صنعت در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۶
  • کسب تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۹
  • دریافت تقدیرنامه از سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان در سال ۱۳۹۹
  • کسب عنوان مدیریت برتر فناوری اطلاعات کشور در سال ۱۳۹۶
  • دریافت لوح سپاس منتخب پژوهشی و عنوان دانشجوی برتر از دانشگاه آزاد اسلامی
  • دریافت تقدیرنامه در چهارمین جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال
  • دریافت تندیس سپاس دستاورد برگزیده از طرف سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی ایران
  • دریافت لوح تقدیر از طرف اتاق اصناف ایران
  • دریافت تقدیر نامه از طرف مدیریت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
  • دریافت لوح سپاس از طرف قائم مقام وزیر کشور در امور بین الملل و ریاست مرکز اطلاع رسانی کشور
  • و غیره.

  همه چیز راجع به ماکان آریا پارسا

  این مطلب ادامه دارد … .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *